jewellery

Zaves si ho na krk

Priznám sa, moje mierne narcistické blogové aktivity nepatria medzi obľúbené aktivity môjho priateľa 🙂 Keď už nemá inú možnosť, nasilu rád ma odfotí, viac ho však baví užívať si so mnou prechádzky a všetko ostatné bez foťáka. A ja sa mu vlastne ani nečudujem. Dnes sme už tak zvyknutí vnímať všetko okolo seba cez obrazovku a objektív, že niekedy doslova zabudneme jednoducho vnímať. Nevšímame si svoje okolie, jeden druhého, nevidíme krásu, ktorá nás obklopuje, ani ľudí, ktorí sú dôležití. Preto je niekedy nadovšetko dôležité iba tak vypnúť a jednoducho ŽIŤ.

Ja som sa naposledy rozhodla takto vypnúť minulý víkend, keď sme oslavovali na svadbe našich dobrých kamarátov doma v Trebišove. Žiadne fotky na každom kroku, žiadny Instagram ani Facebook. Len stará dobrá zábava, priatelia, láska, jedlo a pitie 🙂 Keď som videla Natálku a Peťa v kostole, pri prvom tanci či užívať si zaslúžené „voľno“ po redovom, uvedomila som si, že o láske netreba len pekne hovoriť, treba ju hlavne žiť. Jeden druhému si môžeme lásku vyznávať toľkými rôznymi spôsobmi, že by sa do jedného postu ani nezmestili. Niekedy však celkom poteší i nejaká maličkosť, ktorá vám toho druhého kedykoľvek pripomenie, aj keď práve robíte milión iných vecí.

Nám sa takto zapáčili štýlové prstene Emporio Armani, ktoré sme si zavesili na krk ako náhrdelníky. Čierno-biele mohutné prstene sú súčasťou kampane Klenotov Aurum s milým názvom Zaves si ho na krk, ktorá ma hneď oslovila a zabavila. Myšlienka, že si môjho Peťa zavesím na krk je celkom zaujímavá, pretože väčšinou visím ja na krku jemu 😀 S priateľom, ktorý je od vás o hlavu vyšší, to totiž máte tak. Tentoraz sa teda úlohy trochu vyrovnali a môj drahý visí už na krku aj mne. Pokiaľ sa na mojom prste objaví ten „vážny“ prsteň, takýto milý doplnok na krku mi úplne postačí.

A teraz sa dostávame k tej najlepšej časti! Mám pre vás pripravenú SÚŤAŽ!!!

Ak si aj vy chcete svojho miláčika zavesiť na krk a vyhrať dva prstene Emporio Armani od Klenotov Aurum, stačí urobiť nasledovné:

– sharovať tento post na Facebooku so svojimi známymi

– like-ovať The Blond Zebras na Facebooku

– sledovať @klenoty_aurum_slovensko na Instagrame

– poslať mi romantickú fotku so svojím drahým/drahou buď na Facebook alebo na mail theblondzebras@gmail.com

Vaše fotky po vašom dovolení zverejním na blogu i na Facebooku, aby sme svoju lásku šírili do celého sveta 🙂

Zo všetkých prihlásených fotiek vyhrá tá najkrajšia, ktorú vyberiem spolu s mojím priateľom 🙂

Súťaž končí 30.10.2015!

Veľa šťastia!!! <3

couple style

jewellery ring

thumb_P1018898_1024

 

thumb_P1018867_1024

thumb_P1018882_1024

thumb_P1018901_1024

thumb_P1018903_1024

thumb_P1018942_1024