WTF or Why would people wear this? :)

For the practical purposes we decided to launch a new series on The Blond Zebras. There are lots of ugly things in the world and they make us sad especially when they are worn by beautiful people. What a waste of beauty in the world! This is the first part, where we found a few pieces which make me say „WTF?“ in a funny or serious way:) Really, why and how would anybody ever want to wear this?:) Please my dear friends, stay away from these and similar pieces until you are Lady Gaga (who is allowed to wear anything she wants).

Z čisto praktických príčin sme sa s Miškou rozhodli spustiť na The Blond Zebras novú rubriku s názvom WTF. Vo svete je veľa škaredých vecí, ktoré nás neuveriteľne vytáčajú, najmä keď ich nosia pekní ľudia. Nie je tej krásy škoda? Toto je prvý diel, v ktorom sme pre vás našli niekoľko kúskov, pri ktorých nám napadá len jediné-WTF? Pri niektorých je to vtipné, pri iných už fakt vážne. Prečo a ako si toto ľudia obliekajú?:) Naši drahí priatelia, prosíme vás, neobliekajte si nič z dole spomenutých modelov, pokiaľ teda nie ste Lady Gaga(tá si môže obliecť čo len chce). 

Mirka a Miška

 Shoes from Irregular Choice- truly irregular 🙂 
 Velúrové legíny a tričká(!) a lesklé zvieracie vzory nikdy neboli (a ani nebudú) in.


Legíny pod kraťasami 
Mladé dievčatá, ktoré sa obliekajú ako ich staré mamy
Škaredé lesklé tričká a topy(a ešte k tomu v takýchto farbách)

Stužkové sa blížia, preto je tu jasné varovanie: toto určite neskúšajte (nikdy, ani keby vás nútili). Nechcete predsa vyzerať ako torta so šľahačkou, strom alebo macko Pú. Ľuďom, čo šili (a navrhovali) tieto šaty (dá sa to ešte vôbec nazvať šatami ? ) by mali zviazať ruky za chrbtom, aby sa už nikdy o nič také hrôzostrašné nepokúšali.