Vzorované nohavice/ Printed pants

Pants are anything but boring this season. Baroque prints, brocade, geometrical prints, florals, dots or stripes have occupied our legs and the funky light summer pyjama pants got a more wintery weather-appropriate form.
For me it is a more than welcome change from boring jeans and single-coloured trousers. I love patterns and different fabrics and I like playing with them this season. I have three pairs of patterned pants this fall and I can´t wait to wear them all winter with different blouses, sweaters, blazers, denim shirt, basics and crazy patterned tops, creating a little bit eccentric outfit for the dull short days.
In this case I wore a simple retro white blouse with my black&white baroque print pants, and I added some bold pink accessories just for fun 🙂
What about you? Do you have a happy patterned pair of pants of your own this season? Or are you still waiting for the perfect ones?

Nohavice sú túto sezónu všelijaké, len nie nudné. Barokové vzory, brokát, geometrické potlače, kvety, bodky a prúžky sa usalašili na našich nohách a ľahké letné „pyžamové“ nohavice tak dostali jesennejšiu podobu, aby držali krok s počasím.
Ja osobne zmenu od nudných riflí a jednofarebných nohavíc vítam s otvorenou náručou:-) Milujem vzory a rôzne materiály a túto sezónu sa veľmi bavím pri ich kombinovaní. Zaobstarala som si tri páry vzorovaných nohavíc a neviem sa dočkať, ako počas celej zimy budem skúšať milión variácií a nosiť ich s blúzkami, svetrami, kabátikmi, riflovou košeľou, jednoduchými tričkami i veselými vzorovanými topmi a vytvárať tak mierne excentrické kombinácie, ktoré mi rozveselia chladné krátke dni.
V tomto prípade som svoje čierno-biele nohavice s vysokým pásom doplnila jednoduchou bielou blúzkou s jemným vzorom a celé som to „okorenila“ výraznými ružovými doplnkami, aby bola sranda 🙂
A čo vy? Máte už svoje veselé vzorované nohavice na túto sezónu pripravené, alebo tie „svoje“ ešte len hľadáte? 

I was wearing:
pants – Primark
blouse – second hand
necklace – DIY
shoes – chinese shop