The Blond Zebras Goes to London: before the show

Londýn je moje najobľúbenejšie mesto na svete. Moja prvá poriadna zahraničná pracovná cesta preto nemohla mať lepší cieľ. Spolu s relatívne veľkou skupinou novinárov sme prileteli na Heathrow vo štvrtok ráno síce poriadne unavení zo skorého vstávania, ale odhodlaní využiť krátky čas v kráľovskom meste na 150 percent (ja viem, teoreticky to nejde, ale keď to dokázali socialisti vo svojich plánoch, sme my azda horší?).  
Ja som síce už všetky hlavné londýnske pamiatky videla, cesta autobusom cez úplné centrum mesta ma však asi nikdy neprestane fascinovať. Keď si len tak idete okolo Buckinghamského paláca a zastaví vás policajt, ktorý uvoľnuje cestu prehliadke kráľovskej gardy akoby sa nechumelilo, je to celkom zábava. Ďalší z magických momentov nastáva, keď vstúpite do stanice metra a talentovaný umelec vám zrazu hrá „do nálady“ – presne ako vo filme (aj so soundtrackom). 
Ale poďme už k tomu, čo vás všetkých určite zaujíma najviac. K módnej šou F&F na jeseň/zimu 2014-2015. K samotnej kolekcii toho budem ešte hovoriť veľa trošku neskôr (keď prídu kvalitnejšie fotky a video), teraz vám však ukážem, čo sa dialo tesne pred ňou. Kto mal čo oblečené, kde sa všetko odohrávalo, ako sme sa fotili a tak. Ukázala by som vám aj čo sme pili a jedli, ale to na prehliadke nebolo to podstatné (aj keď som prvýkrát v živote jedla mini-cheesburger a bol úžasný). Podstatné jedlo prišlo až približne o 1-1,5 hodiny neskôr 🙂 Takže nech sa páči, tu je moja malá fotoreportáž z F&F eventu v Londýne.

 Malé pozornosti od tímu F&F pred prehliadkou. Po šou sme mali naplánovaný výlet loďou po Temži a v zamračenom Londýne sa asi báli dažďa, tak nás vybavili praktickými dáždnikmi do kabelky 🙂

S bloggerom Patrikom sme si dali pred prehliadkou selfie, lebo to robil každý naokolo 😀 Nemohli sme predsa zaostávať!

Celebrity. Nepýtajte sa ma, kto to je, pretože väčšina z nich sa „preslávila“ v reality šou podobných tým našim 🙂 Ak niekoho spoznáte, dajte vedieť 🙂

F&F fashion show sa konala v bielom stane v historickom Sommerset House, na rovnakom mieste ako všetky prehliadky londýnskeho fashion weeku.

Ja som večer strávila štýlovo ako „ambasádorka“ značky F&F v outfite z ich jarnej kolekcie. Moju vysnenú „gingham“ sukňu som skombinovala s pastelovým topom a skvelými bielymi lodičkami (na širokom podpätku, ktorý sa hodí aj na malé kachličky historických centier).

I was wearing:
skirt – F&F
top – F&F
shoes – F&F
necklace – Primark
bag – H&M
earrings – Ann Christine
head scarf – Primark