Swimming Season

Aj vy sa stále neviete dočkať leta podobne ako ja, alebo ste skôr zimný snežný typ? Ja som na leto nabudená už od momentu, keď mi v servise prezujú zimné gumy za letné (no a čo že to zvyčajne býva niekedy v marci) a keď si prvýkrát môžem obliecť letné šaty iba s ľahkým svetríkom alebo riflovou bundou. Takže keď je vonku tak teplo, ako bolo minulý týždeň (u nás bolo okolo 25°C), predstavivosť mi funguje na plné obrátky a v momente sa viem predstaviť na horúcej piesočnatej pláži alebo aspoň pri azúrovo modrom bazéne.

 Cesta na kúpalisko nám ešte chvíľu potrvá, nikto nám však nezakazuje mierne prípravy, však? Výber tých správnych plaviek je predsa veľmi dôležitá vec, ak sa pri bazéne či na pláž chceme cítiť celý deň pohodlne. Nič nie je horšie, ako keď sa počas krásneho slnečného letného dňa celý deň trápite s nemotorným zapínaním, zle padnúcimi košíčkami či presvitajúcim materiálom. Ani kvalitné a štýlové plavky však nemusia byť nedosiahnuteľnou záležitosťou. Preto som vám pre inšpiráciu vybrala niekoľko najštýlovejších modelov dosiahnuteľných značiek z našich obchodných centier. Ani skvelé plavky nás predsa nemusia zruinovať, čo poviete?:)

Gate

F&F

F&F

Gate

H&M

H&M

Reserved

H&M Campaign

Reserved Campaign

F&F Campaign

Ak si chcete doplniť svoj letný šatník, F&F má pre vás skvelý spôsob! Staňte sa fanúšikom F&F na Facebooku, odpovedzte na tipovaciu otázku a získate šancu vyhrať trikrát štýlovú letnú výbavu a F&F poukážku v hodnote €60! Registrujte sa priamo na F&F Facebook fanpage.