Sunshine in F&F Home S/S 2013 collection

Today I´ve had a chance to see the new F&F Home S/S 2013 collection in advance. And it couldn´t get much better. I got into the bright room full of sunshine, colors and spring flowers from a snowy grey streets and I got a first feeling of Spring.
If you like to brighten up your home in the sping as I do, you´ll find a lot of inspiration in the collection. Bright greens, oranges, blues and purples, red and navy and a breezy white. My personal favourite is a Mediterranean-inspired part of the collection, with reds and blues, stripes and white accents. I love bright interiors and in my first own home I´d love to have a neutral white furniture so I could change the color of the accessories every season 🙂 Now I just change some pieces every year (out with the old-in with the new, you know it). There were some adorable photo frames which I loved and I think I´m gonna snatch them up when they arrive in the stores.
Except for the red-and-blue part, there were more accessories, pillows and bathroom accessories in orange, purple, green or pink. I am all for colors, especially in the summer months, so I´m all for it. You can also find some lovely purple glasses that will make your ordinary dinner look extraordinarily glam. Anyway, it is better to see once than hear it 100 times, so here you go:

Dnes som za vás mala možnosť vidieť najnovšiu jarno-letnú kolekciu F&F Home ešte predtým, ako sa dostane do našich obchodov. Nič lepšie ma dnes asi nemohlo stretnúť. Zo sivej zasneženej ulice som sa zrazu ocitla v krásnom svetlom jarnom priestore plnom farieb a kvetov, takže som prvý jarný deň zažila už v predstihu.
Ak si na jar radi osviežite svoj domov farebnými doplnkami a čerstvými kvetmi, v novej kolekcii F&F Home nájdete veľa inšpirácie. Žiarivá oranžová, zelená, fialová, ružová, červená a modrá budú hrať podľa britskej značky túto sezónu hlavnú úlohu. Keď si budem zariaďovať svoj prvý byt, chcela by som mať celý interiér v jednoduchých neutrálnych tónoch, aby som ho mohla každú sezónu ozvláštniť rôznymi farebnými doplnkami (bez toho, aby som musela premaľovať steny alebo vymeniť nábytok) 🙂 Teraz to však ešte nejde, tak doma aspoň každý rok niečo obmeníme (staré vymeníme za nové, veď to poznáte). 
V F&F kolekcii som našla niekoľko rozkošných fotorámikov, po ktoré si asi skočím do obchodu hneď ako ich dostanú 🙂 Mojou obľúbenou časťou kolekcie je jej „stredomorská“ časť v červeno-modrej kombinácii s klasickými pásikmi a spol. Veľmi osviežujúco a hravo však pôsobia i vankúše, uteráky či doplnky v oranžovej, zelenej a fialovej farbe. Medzi novinkami tiež nájdete krásnu sadu fialových pohárov, ktoré povýšia každý obed či večeru na jedinečnú udalosť. Ale čo vám budem hovoriť, lepšie je raz vidieť ako 100-krát počuť, takže nech sa páči: