Styling in the City

It’s not every day that I get asked to style an outfit that will be showed in the center of Bratislava for two whole weeks 🙂 That’s also one of the reasons I love F&F, who always come up with interesting, innovative and creative ideas and let us bloggers use our skills and imagination. Our task was to create a summer outfit, made up of lovely pieces from the current F&F S/S collection, which was a blast for me. Summer is my favourite part of year and there’s nothing better that dressing up for hot day in the sun.

The outfit I chose is perfect for those sunny days on the beach,as well as in the city. A light boho maxi skirt, paired with a soft white camisole and some hip coral details. But since I like to be ready for the beach any time, I added a cute swimsuit into the large transparent bag. What do you think? Is this someone you’d wear in summer, too?

Nie každý deň dostanem ponuku vytvoriť outfit, ktorý bude obdivovať celá Bratislava počas dvoch týždňov 🙂 Aj tento skvelý projekt, kde tím F&F dal šancu niekoľkým slovenským blogerkám vytvoriť letný look, ktorý ich vystihuje pre niekoľko reklamných pútačov po celom meste, je dôvodom, prečo F&F milujem. Môj obľúbený tím britskej značky totiž vždy príde s niečím zaujímavým a nečakaným, pri čom sa všetci zabavíme. Našou úlohou bolo vybrať outfit z krásnych letných kúskov z aktuálnej F&F kolekcie a ja som si ju nesmierne užívala. Leto je mojím obľúbeným ročným obdobím a nepoznám nič lepšie, ako si vyberať v horúcich dňoch niečo na seba.

Outfit, ktorý som nakoniec vybrala, je dokonalou voľbou na krásne slnečné dni na pláži i v meste. Ľahká bohémska maxi sukňa, spojená s jemným bielym topom a kontrastnými koralovými doplnkami. Keďže som v lete stále rada pripravená vyraziť ku vode, zbalila som k nemu i rozkošné ružové plavky do priesvitnej plastovej kabelky. Čo myslíte? Obliekli by ste si niečo podobné aj toto leto? 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

I’m wearing:

dress – Stilago

shoes – Primark

sunglasses – F&F

bag – Primark