Stella McCartney gets an OBE from Queen Elisabeth II

Stella arrived in the Buckingham Palace in a stunning navy blue skirt suit (her own design, of course) with a gorgeous jewellery hairpiece. Queen Elisabeth II awarded the talented designer the Officer of the British Empire (OBE). Stella said she was „really proud and really excited“.
Accompanied by her husband Alasdhair Willis, the famous designer of the British Olympic team uniform accepted the award in a beautiful jewelled hairpiece created from Cartier jewels and a vintage veil that Stella found in a vintage fair when she was 15.
The royal OBE award is the next in line for McCartney, who has had a succesful year. Besides designing the Olympic uniform for the British team, Stella won Designer Brand and Designer of the Year at the British Fashion Awards in November.

Stella sa v Buckinghamskom paláci objavila v krásnom tmavomodrom kostýme so sukňou (samozrejme jej vlastný model), ktorý dopĺňal úžasný šperk vo vlasoch. Kráľovná Alžbeta II odovzdala talentovanej dizajnérke ocenenie Officer of the British Empire (OBE). Stella bola „veľmi hrdá a veľmi nadšená“, že si mohla prevziať toto významné ocenenie, ktorým sa zaradila k návrhárkam Vivienne Westwood či Sarah Burton. Tie túto cenu získali v minulosti.
V spoločnosti svojho manžela Alasdhaira Willisa si známa dizajnérka prevzala ocenenie s dokonalým štýlom a veľkou noblesou. Jej účes zdobil šperk vyrobený z dvoch cenných kúskov Cartier, doplnený vintage závojom, ktorý Stella našla na „blšáku“ v 15 rokoch. 
Kráľovské ocenenie je ďalším zo Stelliných úspechov v poslednom období. V novembri si prevzala cenu pre dizajnérsku značku i Dizajnérku roka na British Fashion Awards a minulý rok navrhla uniformy pre britský olympijský tím.