Rebel Wilson looking great on ELLE covers

We’ve all seen tons of Darias, Laras, Caras, Kates and skinny hollywood stars on the magazine covers over the decades. Thankfully, at least some magazines realized it’s time to make a room for more real women, especially the ones that we all love. Like Rebel Wilson. She’s crazy, funny, cool and downright amazing. And she looks absolutely gorgeous on the cover of not one, but TWO Elle magazines over the world! First she posed with red lips and sexy looks in Elle Australia April issue, now she’s a star of the Elle UK version in a Brigitte Bardot-style cover with pretty blonde bangs and pink lips.

I know I might sound a bit hypocritical, being relatively slim and small myself, but I truly believe that all women are beautiful. Size is just a stupid number. Everybody is the most beautiful when they feel the most comfortable. And I doubt that many people feel comfortable in sizes 0-2 (or 32, in our case). Rebel Wilson is a perfect example of a woman who feels great in her skin and emanates good vibes all around her, too. I love the styling on Rebel in Australia’s Elle shoot and I adore her wearing the red lipstick, she should probably do it more often 🙂

So what do you think? Do you like looking at skinny models like Kate Moss in the magazines all the time or do you welcome the wave of more real, curvier models popping up on the pages of fashion mags from time to time? I realize (very well) that this is a big, complex issue, but I also know that it needs to be discussed. So please, share your thoughts.

Na titulkách magazínov sme už videli hŕby modeliek ako Daria, Cara, Kate, Lara či chudučkých dokonalých hollywoodskych hviezd. Chvalabohu sú na svete časopisy, ktoré si uvedomili, že je najvyšší čas dať priestor aj ostatným reálnym ženám s reálnymi krivkami, najmä tým, ktoré všetci zbožňujeme. Ako Rebel Wilson. Je trochu trafená, vtipná, cool a jednoducho úžasná. A na titulnej strane nie jedného, ale dvoch svetových vydaní magazínu Elle (Elle Australia a Elle UK) vyzerá absolútne božsky. Najprv pózovala s červenými perami a sexy pohľadom v aprílovom vydaní austrálskej verzii Elle, teraz hviezdi na májovej titulke tej britskej s blonďavou ofinou a ružovými perami v štýle Brigitte Bardot. 

Uvedomujem si, že to odo mňa môže znieť trošku ironicky, keďže sama nepatrím k nositeľkám veľkých čísel oblečenia, ja sama som však presvedčená, že všetky ženy sú krásne. Veľkosť je len hlúpe číslo. Každý je najkrajší, keď sa cíti pohodlne vo svojom tele a prostredí. Pochybujem, že veľa dospelých žien sa cíti veľmi pohodlne v oblečení veľkosti 32, aj keď ani to sa samozrejme nedá vylúčiť. Rebel Wilson je perfektným príkladom ženy, ktorá sa vo svojej koži cíti dobre a vyžaruje dobrú energiu všade, kde sa objaví. Veľmi sa mi páči styling jej austrálskeho fotenia pre Elle, je elegantný a hravý a červený rúž jej neveriteľne pristane, asi by ho mala nosť častejšie 🙂

Aký máte na takéto modelky na stránkach časopisov názor vy? Radšej sa pozeráte na dievčatá typu Kate Moss alebo by ste aj vy privítali viac žien s reálnymi krivkami aj v našich magazínoch? Veľmi dobre viem, že toto je téma, ktorá si zaslúži omnoho viac priestoru ako jeden krátky článok na blogu (aj preto som o nej písala diplomovku), ale tiež si uvedomujem, že o týchto veciach treba viac hovoriť, ak chceme zbúrať rokmi zakorenené stereotypy v médiách a spoločnosti. Brali by ste takúto kočku aj na obálke EVY či EMMY? A myslíte, že ju tam niekedy v dohľadnej dobe uvidíme?

26E9950D00000578-0-image-a-16_1427152373383

ELI448758

o-REBEL-WILSON-900 (1)

o-REBEL-WILSON-900

rebel-wilson-elle-australia-3-1426781059

rebel-wilson-elle-australia-white

rs_634x821-150318172827-634.Rebel-Wilson-Elle-Australia.3.ms.031815