Primark S/S 2013

In autumn I showed you a fall/winter collection from the popular British retailer. Today I decided to add a spring/summer collection to the list. On one side, it is made of cool gangsta pieces with hoodies, caps, zips and torn jeans. On the other, there are those lovely girly dresses, elegant skirts and jackets and glamorous accessories. Everything in very affordable prices, of course, which is my favourite part 🙂 I think there are all the trends of this season included in this line – aztec patterns, embroidery, flowers, lace, pastel colors and rocker chic pieces. Which style are you?

Na jeseň som vám ukázala jesenno-zimnú kolekciu obľúbeného britského reťazca, ktorý sa nedávno dostal aj neďaleko od našich hraníc. Vo Viedni si túto sezónu môžete vybrať dostupné kúsky z kolekcie, ktorá obsahuje kúsok takmer z každého aktuálneho trendu. Na jednej strane je coolovo gangsterská, čo dokazujú drzé bundy s kapucňou, rockerské doplnky, šiltovky či roztrhané denimové šortky. Na druhej myslí i na dievčenské šaty, elegantné sukne a saká či dokonalé letné doplnky. 
V letnej kolekcii Primark-u nájdete naozaj takmer všetko – aztécke vzory, pastelové farby, námornícke pruhy i rockerské kúsky. Ktorý štýl je vám najbližší?

PS: Primark je k Slovensku najbližšie v G3 Shopping Centre pri Viedni. Ich stránku nájdete tu, no všimnite si, že v nedeľu tam nenakúpite (vtedy je v Rakúsku všetko zatvorené). Veľa šťastia a príjemné nakupovanie!