Playing Nice

Let me ask you a question. Are you a Star Wars fan or one of those (including me) who have never cared about this incredible amazing sci-fi saga? I have to admit, I really never did, although I had to watch parts of it from time to time because of my Dad who loves everything sci-fi. Unfortunately, I happen to have a boyfriend who loves sci-fi just as much, which is very annoying. So I ended up having to watch all 100 episodes (ok, just 6 or so) of Star Wars over the last couple of weeks with him, after a lot of begging and him playing nice. But what am I trying to tell you?

It inspired me a little. The whole Star Wars series is about the battle of the Light Side with the Dark Side. Everyone has them and it’s only up to us how we decide to live. It’s best for everyone if we decide to explore the Light side of ourselves, which we should do every day, but especially in this pre-Christmassy time of year. So here I am, playing nice 🙂 This is my light side. Literally and metaphorically. I chose the cute baby blue dress from ZOOT.sk and the lovely shoes are from Aldo, also via ZOOT.sk. It’s too cold for them now, so I just wore them at home for now, but I love them nevertheless.

Which side of you you like exploring the most in fashion? Fierce bad girl or a sweet one? Naughty bad boy or a nice gentleman? Let me know 🙂

Niečo sa vás opýtam. Ste fanúšikovia/fanúšičky Star Wars alebo skôr jedny z tých (vrátane mňa), ktorých táto „úžasná, kultová“ sci-fi sága nikdy veľmi nezaujímala? Ja sa musím priznať, mňa Star Wars naozaj nikdy veľmi netrápili, aj keď som časti z nich musela z času na čas pozerať, keďže je môj ocino veľký sci-fi fanúšik a u nás doma ledva išlo niečo iné. Nanešťastie som si náhodou našla priateľa, ktorý sci-fi miluje úplne rovnako, čo je dosť otravné. Takže som nejakým zázrakom skončila tak, že som si za posledné dva týždne s Peťom musela pozrieť všetkých 100 (no dobre, tak asi 6) epizód Star Wars, po množstve prosenia z jeho strany. Ale čo sa vám snažím povedať?

Trochu ma to inšpirovalo. Všetky epizódy Star Wars sú o boji Svetlej strany s tou Tmavou. Každý ich v sebe má a je len na nás, ako sa rozhodneme žiť – či v svetle alebo v temnote. Najlepšie samozrejme je, keď sa každý rozhodne skúmať svoju dobrú stranu, ktorú by sme mali dávať najavo každý deň a výnimočne v tomto predvianočnom období. Takže som sa aj ja rozhodla preskúmať svoju svetlú stránku a zahrala som sa na dobré dievča. Vybrala som si na to tieto rozkošné svetlomodré šaty zo ZOOT.sk a tieto chutné sandále Aldo tiež cez ZOOT.sk. Von je na ne už príliš zima, tak ich zatiaľ nosím len takto doma 🙂

Ktorú vašu stránku najradšej objavujete v móde? Zlé či milé dievča? Zlého chlapca či dobrého gentlemana? Dajte mi vedieť, a ja vám venujem skvelé PREKVAPKO!

Ak ste došli až sem, môžete sa tešiť, pretože budeme opäť SÚŤAŽIŤ!!! Tentoraz máte možnosť vyhrať poukážku na nákup krásnych mäkkých darčekov zo ZOOT.sk v hodnote 30 eur. Všetko, čo pre to musíte spraviť, je tu:

1. Like-ujte The Blond Zebras na Facebooku

2. Nájdite 5 rozdielov na dvoch (takmer) rovnakých fotkách pod týmto článkom a napíšte ich do komentára aj so svojím emailom

Súťaž končí 10. 12. 2015! DRŽÍM PALCE!!! #StastneAMakke #ZOOT #TheBlondZebras

PicMonkey Collage thumb_P1096_1024

thumb_P1019681_1024

thumb_P1019689_1024

thumb_P1019695_1024

thumb_P1019704_1024

thumb_P1019712_1024

I was wearing:

dress – Closet via Zoot.sk

shoes – Aldo via Zoot.sk