Pink Obsession

You know the feeling when you get something into your head and you can´t get rid of it for love nor money? I mean, yeah, the money would help in this case, but since I haven´t found the perfect pink coat that would be in my affordable price range, it is still stuck in my head.
And because I can´t get the coat (even though there is that beautiful number from Rochas, of course, but I can keep dreaming) I have started to literally think pink. Pink is not my favourite color when it comes to clothes, but I have nothing against it.

I´m not one of those people who discriminate other people, things or colors and I definitely don´t rule out any color in my wardrobe, because you never know when you fall in love with something… Like the pink coat! And it´s not even my fist time with the pink coat. I had one when I was about 12 or 13, this obsession is obviously some circular thing that keeps coming back… But my first pink coat didn´t turn out very well, to be honest. I had it tailored, I imagined it being soo girly and pretty in my head but it didn´t really work out and since it didn´t fit me very well, I hated wearing it. However, I have a feeling that this time it could be a different story…

Poznáte ten pocit keď sa vám niečo dostane na rozum a neviete to za nič na svete dostať z hlavy? Aj keď to nie je celkom pravda, nejaký väčší rozpočet by mi pomohol sa stým vyrovnať určite rýchlejšie, ale keďže v mojom cenovom rozmedzí som zatiaľ hľadala perfektný ružový kabát márne, vo dne v noci mi stále nedá pokoj. A keďže nemôžem nájsť kabát (nie, o tom nádhernom ružovom Rochas kabátiku môžem zatiaľ len snívať), doslova som začala rozmýšľať kompletne ružovo. V tej jemnej, teplej, príjemnej žuvačkovo-zmrzlinovo-bábikovo ružovej farbe sa mi páči úplne všetko. 

Ružová nie je práve moja obľúbená farba, ale pravdu povediac, nič proti nej nemám. Ja už z presvedčenia nediskriminujem iných ľudí, veci ani farby a už vôbec si nedovolím vylúčiť nejakú farbu z môjho šatníka, pretože nikdy neviete, čo vám raz padne do oka… Ako ružový kabát! Ružová môže byť farbou bárbin, ale je i ženská, romantická, milá, hravá a veselá. A preto ju túto sezónu zbožňujem.

Ružové kabáty sa na módnu scénu s veľkou pompéznosťou zatúlali túto sezónu. Pre mňa to však nie je prvý krát. Keď som mala asi 12 alebo 13 rokov, dala som si ušiť svetloružový kabát. Myšlienka bola dobrá, aj nápad, vyhotovenie sa však až tak veľmi nepodarilo a z môjho kabáta zostala veľká ružová bublina. Spľasnutá. Myslela som, že to bude koniec môjho vzťahu s ružovou, no vyzerá to, že sa história znova opakuje. Tentoraz však verím, že moja posadnutosť ružovým kabátom bude mať šťastný koniec…

Primark
 H&M
 H&M
 H&M
 Nicholas Kirkwood
F&F
F&F
 Valentino
 Alice + Olivia
 Charlotte Olympia
 Nina Ricci
 J Crew
 Valentino
 Rochas
 Simone Rocha
 Carven
 Carven
 Saint Laurent
 Miu Miu
 ZARA
 Primark
 Primark

Primark 
 ZARA
 ZARA
ZARA