Pestré leto v F&F

Leto v F&F sa dá jednoducho opísať jedným slovom: pestré. Nie je komplikované, prekombinované, náročné na nosenie ani na údržbu. Je jednoducho farebné, hravé, pohodlné a moderné. 
Tohtoročná letná kolekcia britskej značky, ktorá je obľúbená aj u nás, je všetkým, čím by mala byť. Oslovuje svojich tradičných zákazníkov pestrými farbami, sviežimi nenáročnými kombináciami a ľahkými pohodlnými materiálmi. Pritom všetkom sa drží aj hlavných letných trendov – nájdete tam moderné neónové kúsky, ale aj prvky retro štýlu, bielo-modré letné kombinácie k moru či na kúpalisko, námornícke modely či veľmi aktuálnu čierno-bielu monochromatickú líniu. 
F&F sa orientuje na širokú škálu zákazníkov, od rodín po štýlových mestských hipsterov, a ja si myslím, že si tam každý niečo nájde. A najmä je to všetko za rozumnú cenu, čo v stále zúriacej ekonomickej kríze isto veľa ľudí ocení. Novým prírastkom do F&F je ich letný magazín, ktorý vychádza v aj v slovenčine a nájdete v ňom množstvo inšpirácie na prichádzajúce teplé dni. Nájdete ho v každom Tescu, kde predávajú F&F. Nezabudnite ani na skvelé zľavy, ktoré F&F často ponúka a vyhliadnite si čerstvé letné kúsky, ktorým tento rok ozvláštnite svoj šatník 🙂
Ja som si už z letnej ponuky F&F vybrala krásne a neskutočne pohodlné bavlnené farebné pásikavé maxišaty a jedny ružové bodkované šaty z detskej kolekcie 🙂 Ja sa do nich nejako ešte stále zmestím, takže to využívam. Chystám sa aj na niektoré z množstva chutných sandálov a balerínok, ktoré sa už dostávajú do obchodov a tie krásne kvetované nohavice, ktoré nájdete nižšie. A čo vy?