On Air

Are you as excited by Summer approaching fast as I am? I would love nothing more than to spend the whole three months on a beach by the sea, but I try to enjoy it in the city as much as I can, too. What do you pack when you go on a beach? And what bag do you choose? What does your summer outfit look like?

Rebeka, Linda and me went to Damsky klub at Jednotka/ RTVS to share our summer outfit inspirations together with our tips for a perfect beach bag. I love the sailor style for summer, so I chose a navy blue and white striped maxi bag and paired it with extremely comfy navy blue sandals (both by Deichmann). Since the topic was a summer outfit for a beach, I naturally wore bikinis with some light summery dress on top. I felt a little weird walking around the studio full of fully-dressed people in my beachwear, but I never go to the beach in jeans 😀 I found this white lace beach dress in Primark a couple of months back and I fell in love with it in seconds. It’s my absolute favourite style for a day by the water and I don’t even mind that it’s see-through. Sometimes I even wear it as a tunic or a dress to town, combining it with a nude underdress and a denim jacket 🙂

The recording in the studio was really fun. We heard later that our laughter and funky styles brought a good energy to the studio, which is a good sign, I guess 🙂 We didn’t talk, but when you get called to appear in TV, you don’t choose, do you? I never mind playing a model for a little while 😀

Tešíte sa na poriadne leto aspoň tak ako ja? Nič by som si neužila viac, ako celé tri letné mesiace strávené niekde pri mori, ale keďže to nejde, snažím sa užívať si leto v rámci možností aj v meste. Čo si so sebou balíte, keď idete k vode? A akú tašku so sebou nosíte? Ako vyzerá váš plážový outfit?

Rebeka, Linda a ja sme sa vybrali do Dámskeho klubu na Jednotke/RTVS, aby sme sa s diváčkami podelili o svoje nápady na perfektné letné outfity a tipy na super plážovú tašku. Ja v lete zbožňujem všetko námornícke, takže som si vybrala veľkú modro-bielu pásikavú tašku, ktorú som zladila so svojimi extra pohodlnými modrými sandálkami (oboje z Deichmann-u). Keďže bol našou témou plážový outfit, prirodzene som si obliekla plavky s ľahkými letnými šatami. Chodiť pol dňa po štúdiu plnom normálne oblečených ľudí takmer v plavkách bolo síce trochu divné, ale neviem ako vy, no ja na pláž jednoducho v rifliach alebo saku nechodím :)) Tieto biele krajkové šaty som našla pred pár mesiacmi v Primarku (poznáte to, žmurkali na mňa) a úplne som sa do nich zamilovala. Toto leto ma budú sprevádzať na každú pláž a kúpalisko, kde sa objavím. Napriek tomu, že sú také dierkované ich však niekedy nosím ako tuniku alebo šaty do mesta, keď si pod ne vezmem telovú spodničku a na vrch napríklad džínsovú bundu.

Nahrávanie v štúdiu RTVS bola naozaj sranda. Na modelku sa okrem fotiek na blogu nehrám veľmi často, takže naše prípravy sprevádzalo celkom veľa smiechu a veselých príhod, ktoré vraj zabávali aj zvyšok štábu 🙂 Celú časť Dámskeho magazínu aj s našou módnou „vsuvkou“ si môžete pozrieť tu. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I was wearing:

dress – Primark

shoes – Deichmann

bag – Deichmann

earrings – Hogo Fogo

hat – Reserved

glasses – Dolce & Gabbana