Msdressy giveaway! Vyhrajte poukaz na 80$!

Do you remember my green dress? Well, I got it from Edressy.com. I am hosting a wonderful giveaway organized in collaboration with it´s sister site Msdressy, where you can win a $80 voucher for a beautiful dress of your choosing! There are a lot of nice dresses op there, so hurry up. Especially if you´re tired of the boring dresses for the balls or proms 🙂 Here is what you have to do:

1. You need an account at Msdressy, please make one if you haven’t yet;
http://www.msdressy.com/create_account.html

2. Like Msdressy on Facebook;
http://www.facebook.com/msdressy

3. Leave a comment with the email you registered in Msdressy here. This is very important so
they can send you the prize!

 The winners will be chosen via random.org. The giveaway closes in two weeks!

Pamätáte si moje zelené šaty? Mám ich zo stránky Edressy.com. V spolupráci s ich partnerskou stránkou Msdressy pre vás organizujeme našu prvú giveaway, kde máte šancu vyhrať poukaz na $80, vďaka ktorému si môžete vybrať krásne šaty na oslavu, na stužkovú či na ples. Poponáhľajte sa, budete si môcť vybrať z veľkého množstva pekných kúskov (odskúšané,potvrdené ;-)). Aby ste vyhrali poukaz, musíte splniť tieto podmienky:

1. Musíte si vytvoriť účet (account) na stránke Msdressy. Môžete to urobiť práve tu: http://www.msdressy.com/create_account.html

2.Dajte „like“ stránke Msdressy na Facebooku:
http://www.facebook.com/msdressy

3. A potom už len napíšte komentár pod tento post s vašou e-mailovou adresou, ktorú ste použili pri registrácii na stránke Msdressy.com. Tento krok je dôležitý najmä preto, aby vám mohli poslať vašu cenu.

Držím vám všetkým palce! Víťaz bude vyžrebovaný náhodne cez random.org. Giveaway sa končí o dva týždne!