Flowers

Ani sa nebudem pýtať, či máte rady kvety, lebo som ešte hádam nestretla niekoho, kto by ich nemusel. „Kvety tú budu vždy pre tých, ktorí ich túžia vidieť,“ povedal raz Henri Matisse a ja verím, že kvety sú fyzickým vyjadrením všetkej krásy a radosti vo svete. Milovali ich slávni maliari, donekonečna nadchýnajú legendárnych módnych návrhárov i umelcov všetkých druhov a niet sa čo diviť – kvety sú totiž nekonečným zdrojom inšpirácie.

Odkedy si pamätám, vždy som chela mať dom zaliaty kvetmi. Bohužiaľ, moje fantázie sa málokedy naplnili, keďže nebývam v hoteli Ritz a moji rodičia nie sú kvetinári, no vždy keď to šlo sme si s mamkou obe spravili radosť čerstvými kyticami vo váze, počas jari nás tešili rozkvitnuté tulipány a pivónie v záhrade a v lete pestré kríky či okrúhle hortenzie. Keď som bola na internáte, vždy som sa snažila stihnúť prísť domov v čase, keď kvitli naše ružové prekrásne pivónky, aby som si pár z nich mohla zobrať späť aj so sebou 🙂

Pred pár týždňami ma môj Peťko prekvapil touto nádhernou letnou kytičkou, ktorú mi doručili z Kvety.sk vo veeeeľkej krabici, a to viete, že milujem veľké krabice! Veľké krabice totiž vždy skrývajú veľké veci! Keďže Petík mi kvety nenosí každý týždeň, bola som nadšená ako 6-ročné dieťa na Vianoce, čo vám poviem 🙂 Môj drahý totiž úplne nechápe moju lásku k čerstvým kvetom vo váze, podľa neho je ich škoda, keď sa vždy o pár dní vyhodia. On je väčším zástancom kvetov a rastliniek v záhrade alebo aspoň v kvetináčoch… Veľký romantik to nie je, ale aj tak ho zbožňujem 🙂 Posledné 2 mesiace boli pre nás extra náročné, pracovné a vybavovacie. Kupovali sme si naše prvé vlastné spoločné autíčko, a tak sa mi môj drahý rozhodol urobiť dvojitú radosť aj touto nádhernou kyticou. Keďže ma skvelo pozná, vedel presne, čo ma najviac poteší a nevybral mi klasické elegantné ruže či orchideu, ale tieto úžasné lúčne kvety, ktorých mená vôbec nepoznám. Rozžiarili nám však celý byt na pár týždňov a neverili by ste, ako sa z nich nakoniec tešil aj Peťko sám! Ďakujeme za plnú náruč radosti Kvety.sk!

 

 

I was wearing:

dress – H&M

shoes – gift

earrings – I am…

flowers – Kvety.sk