Flower Power

O tento outfit som sa s vami chystala podeliť ešte niekedy v apríli. Úprimne, bolo to také napäté a busy obdobie, že som bola rada, že som ho stihla nejako nafotiť, a potom som na ňho takmer aj zabudla. Tento rok prišlo leto nečakane rýchlo a z tejto úžasnej kvetinovej parky z H&M, ktorú som ulovila v 50% zľave, som sa tešila naozaj len chvíľu. Kúpila som si ju v nádeji, že ju budem nosiť celú jar, no potom akosi jar vydržala asi týždeň a už bolo horúco.

Pomohla mi však v pomerne depresívnom období vidieť svet v krajších a pozitívnejších farbách. Kupovala som si ju niekde medzi protestami Za slušné Slovensko a reportážami o Jankovi Kuciakovi, medzi desiatkami stretnutí a rozhovorov, kedy sa chvíľu aj zdalo, že naša snaha bude úplne zbytočná. A vlastne sa dodnes toho veľa nevyriešilo, ale ja som za posledné mesiace opäť našla nadhľad a radosť zo života aj zo svojej práce, ktorá sa na Slovensku niekde medzitým stala nebezpečným povolaním. Každopádne, hľadať pravdu ma nikdy neprestane baviť a fascinovať a podobne je to s mojou láskou ku kvetom.

Kvety na jar, aké prelomové, že? No tento rok som si povedala, keď už, tak poriadne! A obliekla som sa do nich rovno od hlavy po päty. Počas mojich ubehaných dní, keď som konečne prevetrala aj svoj Modrý blesk (bicykel), som na sebe nosila celú botanickú záhradu a robila mi naozaj skvelú spoločnosť. Či chcete alebo nie, v takomto outfite jednoducho nemôžete mať zlú náladu. Fyzicky to proste nejde.

Ak sa vám zdajú tieto fotky trochu jednoduchšie alebo fádne, má to hneď dva dôvody. Jednak som chcela nechať vyniknúť samotný outfit a nekomplikovať ho zbytočne, a jednak som ich fotila svojpomocne. Peťko mi na meniny kúpil veľmi šikovný statív na foťák, čo ma konečne prinútilo preskúmať, ako funguje samospúšť. Keď som videla, že ju využívajú aj moje obľúbené svetové blogerky, povedala som si, ja môžem tiež a je to naozaj praktické. Fotografa fakt nemáte poruke vždy, čo vám poviem? Odvtedy sa ale v technikách trochu zlepšujem a stále toho viem ponastavovať viac, tak snáď si to časom všimnete aj na výsledku.

Dovtedy vám posielam kúsok spomienky na jar a kvietkov pre radosť, milí moji!

Outfit:

bunda – H&M

nohavice a top – Stradivarius

tenisky – Cath Kidston via ZOOT.sk

náušnice – Aliexpress.com