Discovering Christmas in Parndorf, Austria + Christmas Givaway

Last week I went on a very nice trip. I got invited to take part in some Christmas shopping in the Designer Outlet Parndorf in Austria with three other Slovak bloggers. All of them were young and beautiful and for the most part I felt like a Christmas elf next to them, but it was really fun. If you’re interested in what these blogger’s collaborations look like, here’s a little report.

We met in the morning in another shopping center in Bratislava, where I recognized other bloggers instantly, since it’s that common when two pretty girls in high heels and cool outfits stand aimlessly by the entrance 🙂 I was there, too, of course, although in flat boots, because I definitely wouldn’t survive a few hours of shopping in and outdoor outlet in fancy heels. The lovely organisers got in a car and drove us to Parndorf shopping village, which looked pretty much like Christmas wonderland. We searched and searched until each of us found two perfect Christmas party outfits that might be a nice inspiration for you 🙂 Each of us also created a set of presents for our loved ones and put them in the lovely gift ideas.

This is the first of my Christmas outfits. I went for a classic combination of red + white, and added some unexpected blue in the mix. I think I was a perfect girl for the Nutcracker, what do you think?

However, if you got to this part, you’re in luck! I told you last week I had a surprise for you and here it is!!! I’m starting a #DiscoverChristmas Giveaway for my fans and followers with a chance to win a 50 euro gift card to Designer Outlet Parndorf. All you have to do is:

1. Like The Blond Zebras Facebook page 
2. Share this post with your friends on Facebook
3. Write a comment here or on FB with your e-mail

The giveaway ends this Friday (December 5th) at midnight! I will pick the lucky winner with the help of random.org over the weekend.  

Minulý týždeň som absolvovala veľmi milý výlet. Žiadny výlet, kde môžete nakupovať a skúšať si krásne vecičky nie je zlý, o to viac, keď sa o túto skúsenosť môžem podeliť aj s vami. Prijala som pozvanie na vianočný nakupovací/stylingový blogerský projekt do Designer Outletu Parndorf, kde som sa stretla s ďalšími troma slovenskými blogerkami. Všetky boli mladé a krásne, a väčšinu času som sa pri nich cítila ako vianočný elf, ale bola to zábava 🙂 Ak ste sa niekedy čudovali, ako taký blogerský výlet asi vyzerá, tu máte krátku reportáž.

S Kristou, Ivankou a Momou sme sa streli ráno v inom nákupnom centre v Bratislave. Baby som síce predtým nepoznala, ale nebolo ich ťažké odlíšiť od davu, nestáva sa totiž často, že dve kočky vo vysokých čižmách a štýlových outfitoch len tak postávajú pri vchode 🙂 Ja som tam s nimi stála tiež, akurát v mojich nízkych pohodlných čiernych čižmičkách, keďže by som niekoľkohodinové nákupy v Parndorfe asi v opätkoch v zdraví neprežila. Milí organizátori nás potom naložili do auta a odviezli do Parndorfského nákupného centra, ktoré vyzeralo ako hotový Christmas Wonderland. Potom sme už len behali po obchodoch a vyberali každá po dva perfektné vianočné outfity na oslavy či večierky, ktoré snáď budú aj pre vás malou inšpiráciou. Okrem toho sme vybrali niekoľko pekných darčekov pre našich blízkych, ktoré sme naaranžovali do praktických „gift ideas“. 

Ak ste sa dostali až po túto časť dnešného postu, máte šťastie! Môžete sa totiž zapojiť do prekvapka, ktoré som pre vás chystala už od minulého týždňa – #DiscoverChristmas giveaway!!! Ak chcete vyhrať 50-eurovú darčekovú kartu do Designer Outletu Parndorf (môžete ju použiť niekoľkokrát a platí až 3 roky!), všetko, čo musíte urobiť, je:

1. Like-núť The Blond Zebras stránku na Facebooku
2. Share-ovať tento post so svojimi priateľmi na Facebooku
3. Napísať mi do komentára svoj e-mail, aby som vás vedela kontaktovať

Giveaway končí tento piatok (5. decembra) o polnoci! Výhercu/ výherkyňu vyžrebujem cez víkend s pomocou random.org a dám mu/jej vedieť e-mailom 🙂

Držím palce!

I was wearing:
blouse – Stefanel
pants – Escada
shoes – Bally
necklace – Stefanel