Dancing in the Rain

Skákali ste ako malé deti do mlák? Ja som vždy chcela, no rodičia ma stále okríkli a nedovolili ma poriadne sa vyšantiť. Vždy som si hovorila, že keď budem mať deti ja, nechám ich pokojne sa v daždi alebo po daždi vyblázniť. A odkedy mám doma niekoľko pekných gumákov a môj vysnívaný žltý pršiplášť, keď vonku prší, nemám s tým veľký problém. Pokojne sa vyberiem do mesta v šatách či sukni, v mojich obľúbených červených Hunterkách! A áno, skáčem do každej mláky, ktorú uvidím.

Naposledy, keď sa Bratislavou jedno ráno prehnal dážď a zrazu to vyzeralo, že leto je úplne fuč, sme sa s mojou drahou fotografkou Maťou Cimermanovou dohodli na foto rande v meste, no dážď nám naše plány trochu prekazil. Chcela som za ňou vyraziť na bicykli, v letných šatičkách a sandáloch, mala som pripravený celý outfit, všetko. No v daždi to akosi nešlo. Tak sme svoje plány trochu upravili, ja som namiesto bicykla nasadla na električku a letný outfit som vymenila za pršiplášť a gumáky. Musím sa priznať, že to bolo asi prvýkrát, čo som mala gumáky na holých nohách, zvyčajne ich nosím v oveľa chladnejšom počasí. A s Maťou sme si v tom sychravom počasí povedali, že sa trošku rozveselíme a využijeme tú vodu v uliciach na kúsok zábavy.

Inak, farebné pršiplášte a gumáky vám odporúčam všetkými 10-timi, ak vás podobne ako mňa zvykne sychravé počasie trochu deprimovať. Nič vás totiž nepostaví na nohy lepšie, ako pestrý veselý outfit! Lepšie ako hocijaké antidepresívum a praktickejšie ako pohár bubliniek na začiatok dňa 😀

Outfit: pršiplášť – ZARA, šaty – Stradivarius, gumáky – Hunter boots, kabelka – Deichmann