Casual White Saturday

Hi guys! Are you enjoying the Easter holidays? I know there haven´t been many outfit posts lately, but as you might have noticed, Christmas came instead of Easter this year. There is snow instead of blooming flowers and cold wind instead of fresh spring breeze.
Well, in this weather the only solution is to stay inside and pretend nothing is happening in the outside world. Unfortunatelly, since Wednesday I have been forced to stay in bed anyway, because I was sick. When I finally got out of bed and went to see my grandma, I was eventually able to take some photos of my new outfit and hair 🙂 If you follow my facebook page, you´ve seen my new shorter haircut. If not, this is your chance. I decided to shorten it a little for the new season, what do you think?

Ahojte priatelia, užívate si Veľkú Noc? Väčšina z vás, ktorá tento post číta po slovensky, je zrejme zavalená pod hŕbou snehu alebo unavená z litrov dažďa, takže sa do osláv jari ani nepúšťam. Keďže sme tento rok dostali na Veľkú Noc vianočné počasie, posledné dni som bola najradšej, keď som nemusela nikam ísť a mohla sa zohrievať doma v posteli. Nanešťastie, od stredy som k tomu bola kvôli chorobe donútená, takže som ani nemala na výber. Dnes som sa konečne (s výnimkou včerajšej omše, na ktorej som zmrzla na kosť) dostala von z domu, išla som pozrieť našu babku. Tak som konečne mala možnosť urobiť pre vás pár fotiek môjho ležérneho outfitu a nových kratších vlasov 🙂 Ak sledujete moju FB stránku, už ste ich videli, no ak nie, teraz sa vám chválim :P. Rozhodla som sa, že s novou sezónou je čas aj na nový zostrih. Páči sa vám?

I was wearing:
jeggings – Primark
blouse – second hand (vintage)
jacket – New Yorker
bag – Primark
shoes – Primark
necklace – Primark
earrings – DIY