Bundling Up

Zatiaľ, čo mám pocit, že polovica ľudí, ktorých sledujem na Instagrame odletela niekam do tepla alebo sa tam čoskoro chystá, ja stále prežívam klasickú divnú zimu tu doma na Slovensku a verím, že mnohí z vás sú v tom so mnou. Tieto fotky vznikli ešte počas nášho výletu v Tatrách, zdieľam ich ale až teraz, lebo ma posledné týždne akosi zahltila práca. A zima. Neverili by ste, aké ťažké je zvládať a stíhať fotenia počas zimných mesiacov. Svetlo je limitované len na čas, keď sme normálne všetci v práci, takže aj príležitostí máme celkom málo.

Už sa neviem dočkať jari a leta, no dovtedy si užívam aspoň každý pokojný moment, keď začne snežiť a biele vločky sa ticho usádzajú na chodníku. Nevadí mi dokonca ani sneženie v Bratislave, aj keď zvyšná časť populácie na ňho asi skôr nadáva. Tých pár hodín, kým je všetko biele, sa mesto zdá o toľko krajšie a čistejšie, že by bola škoda si to neužiť! No aj keď som trochu módny mania(či)k a milujem všetko pekné a unikátne, v zime ma pri obliekaní zaujíma jedné: bude alebo nebude mi v tom zima? A ešte či v tých čižmách dá chodiť a či nepremoknú.

Takže ak je mokro, zima či sneží, staviam na istotu a vyťahujem svoju najteplejšiu bundu (napr. túto z F&F), klasické pohodlné rifle a moje najteplejšie ružové „workery“ z Deichmannu. Tie ma zatiaľ dostali cez celú zimu bez toho, aby mi jediný raz omrzli prsty na nohách, čo sa mi doteraz stávalo KAŽDÝ ROK. Vyhýbala som sa im ako čert krížu, no po posledných pár zimách, keď každé jedny elegantnejšie zimné čižmy, ktoré som si kúpila, zlyhali, našla som si tento chutný ružový pár a je z nás nerozlučná dvojka!

Aj keď, nemôžem povedať, že by som sa už neskutočne netešila na sandálovú sezónu! Kto je v tom so mnou?

Outfit: bunda, rifle – F&F, čiapka – Primark, topánky – Deichmann, kabelka – ALDO, náušnice – Forever 21