Beach Babe

That’s one of my dreams in a nutshell. Yes, I’ve always wanted to be a classic beach babe 🙂 Spend my days on the sand, preferably with a nice cool drink in my hand, listening to music and enjoying the sun with my boyfriend. However, there’s not much space for this idea to come to life in Slovakia, so my inner beach babe only fluorishes a few times a year when I go for summer holiday or spend a lovely day at the beach or swimming pool in summer.

In these photos, you can get a glimpse of her. She is happy, carefree, playful and fearless – just like my regular self, but more tanned and more cool 😀 Normally I’m not too happy to share too revealing photos of myself on the blog. I’m not a lingerie model, so I don’t feel too comfortable posing in my bikini or swimsuits. But I decided to make an exception this year. Empowered by the beautiful ladies like Rebel Wilson or Meghan Trainor I decided to feel proud of my body and feel sexy, even though I’m pretty far from a Victoria’s Secret model 😀 I’m a beach babe, but not a very sporty one, so naturally my stomach is not flat and tight, my bum needs a little lift and the top part of my body doesn’t really mach the lower one 🙂 So what? Like Christina Aguilera said, I am beautiful and nothing will get me down. And so are you.

Besides sharing my ideas for a comfy beach outfit, this post is supposed to encourage you to feel good in your skin. To be yourselves. To feel sexy just as you are, because when you love your body, everybody else will love it, too. It’s all about the confidence. So go on, ladies, join me at the beach in your happiest and brightest bikinis and enjoy the sun! 🙂

Toto je v skratke jeden z mojich snov. Áno, stále som tak trochu chcela byť klasickou beach babe 🙂 Tráviť celé dni na pláži, vychutnávať si studené drinky, počúvať dobrú hudbu a užívať si život s mojím drahým. Na tieto predstavy však bohužiaľ na Slovensku nie sú veľmi ideálne podmienky, takže moja vnútorná Beach babe ožíva len párkrát do roka.

Na týchto fotkách sa s ňou môžete zoznámiť. Je veselá, bezstarostná, hravá a nebojácna – skoro ako ja, len viac opálená a jednoznačne viac cool 😀 Normálne na blogu neuverejňujem svoje fotky, na ktorých by som bola viac odhalená, ako oblečená. Nie som žiadna modelka a necítim sa veľmi pohodlne, keď sa mám fotiť v plavkách či spodnom prádle, tento rok som sa však rozhodla urobiť výnimku. Povzbudená krásnymi ženskými ako Rebel Wilson či Meghan Trainor som sa rozhodla, že pre zmenu budem pyšná na svoje telo a budem sa cítiť sexy, aj keď nevyzerám ako anjelik Victoria’s Secret. Som síce beach babe, ale nie veľmi športovo založená, takže moje bruško nie je pevné a ploché, môj zadok by potreboval trochu pozdvihnúť a vrchná časť môjho tela neladí práve najlepšie s tou spodnou 🙂 No a čo? Ako niekedy povedala Christina Aguilera, I am beautiful and nothing will get me down. A vy ste tiež.

Okrem zdieľania môjho nápadu na pohodlný plážový outfit má tento post za úlohu povzbudiť vás, aby ste sa tiež cítili dobre vo svojej koži. Aby ste boli sami sebou. Aby ste sa cítili sexy tak, ako ste, pretože keď máte svoje telo rady vy, budú ho mať radi aj ostatní. Kľúč je to správne sebavedomie (nie príliš veľa, ani nie málo). Takže poďte, dievčatá, oblečte si svoje najveselšie a najpestrejšie plavky a pripojte sa ku mne na pláži! 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PicMonkey C PicMonkey Collage PicMonkey llage

I was wearing:

bikini top – Bepon

shorts – Lindex

denim shirt – H&M

straw hat – Primark

Jewellery:

gold knot bracelet – Fossil (www.klenotyaurum.sk)

gold-tone bead bracelet – Michael Kors (Klenoty Aurum)

gold-tone bead plaque bracelet – Michael Kors (Klenoty Aurum)

watch – Fossil (Klenoty Aurum)