Anna Dello Russo at H&M

Ak by dovtedy ktokoľvek z nás váhal, po zhliadnutí tohto videa nám už všetkým bolo viac než jasné, aká bude kolekcia talianskej módnej ikony pre H&M. Extravagantná, neprehliadnuteľná, trochu gýčová a mierne šialená. Ako samotná Anna. Legendárna módna editorka na nás spustila pestrofarebnú „módnu sprchu“ trblietavých kameňov, zlatých barokových ornamentov a gýčových zvieratiek.

Určite ste už videli mnoho fotiek na internete, a tak vám isto netreba hovoriť, že v kolekcii nájdete topánky, doplnky, okuliare a kufor. Na prezentácii v Pražskom showroome sme si mohli obzrieť a „obchytať“ väčšinu kúskov, chýbala tam snáď len modrá cestovná taška a zopár doplnkov, ktoré isto nájdete v bratislavskom Auparku pri uvedení kolekcie 4.októbra. Neviem, či to práve vaša parketa, ja by som si z kolekcie určite vybrala viacero vecí. Hady či krokodíly však nie sú práve môj štýl a tie prenechávam iným Kleopatrám.

 S Annou Dello Russo si však rozumiem v našej túžbe po krásnych kufroch. Ja už roky zbieram všetky pekné farebné a vzorované kufre, na ktoré narazím (a mám peniaze) a jej tyrkysový fešák by bol na mojich cestách určite skvelým spoločníkom. Škoda, že stojí 149 € 🙁 Aj zvyšok kolekcie je podľa mňa pomerne drahý, berúc do úvahy kvalitu a to, že nejde o klasickú dizajnérsku kolekciu, len o špeciálnu kolaboráciu. Za kúsky od Versace alebo Lanvin by som si priplatila rada, ale neviem, či je to práve aj tento prípad a či to s tými cenami trošku neprepásli. No uvidíme, ako rýchlo sa doplnky Anny Dello Russo minú z poličiek H&M 🙂

Čo ste si z novej kolekcie vyhliadli vy?